Nasza oferta
Oferta indywidualna

Sala Zabaw dostępna jest dla klientów indywidualnych 7 dni w tygodniu. Dzieci oprócz dobrej zabawy mają okazję sprawdzić swoje mozliwości w "małpim gaju" pełnym wielu przeszkód oraz nawiązać nowe znajomości

 

Godziny otwarcia:           Poniedziałek-Czwartek, Niedziela 12-19

                                        Piątek, Sobota  12-20

 

Cennik:                            bilet do 1h - 14zł

                                        bilet bez limitu czasu - 18zł

                                        bilet całodniowy * - 20zł                                     

     BILET CAŁODNIOWY               

 

Jest to bilet dla jednej osoby, honorowany w salach zabaw Fikoland oraz HIP-HOP.

Wykupienie biletu całodniowego skutkuje brakiem opłaty za ponowne skorzystanie z sali zabaw Fikoland lub HIP-HOP w tym samym dniu.

 

  Sala Zabaw jest idealnym miejscem dla zorganizowania dziecku urodzin. Do dyspozycji dzieci są wszystkie urządzenia i zabawki w sali zabaw, pokoik urodzinowy, miejsca siedzące dla rodziców. Przygotujemy dla Państwa pełen poczęstunek urodzinowy wraz z tortem. Na życzenie dzieci podczas imprezy robimy dyskotekę przy ich ulubionej muzyce.

      NOWOŚĆ !!!

  CIESZĄCA SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ WIECZORNA URODZINOWA DYSKOTEKA DLA NASTOLATKÓW PRZY PEŁNEJ REZERWACJI LOKALU

 

Proponujemy Państwu wyprawienie u nas imprezy urodzinowej dla „prawie dorosłych” już dzieci, czyli nastolatków. Imprezki dla nastolatków odbywają się u nas w piątki i soboty w godz. 19.30-21.30. W cenie 450zł zapewniamy dwugodzinną imprezkę urodzinową w formie dyskoteki dla grupy do 15 osób, pełen poczęstunek dla młodzieży ( suche przekąski, napoje, tort ze świeczkami ) oraz pełną obsługę imprezy. Na życzenie, za dopłatą, serwujemy również pizzę oraz lody. Podczas imprezy lokal jest zamknięty i nikt nieproszony nie ma wstępu w tym czasie do lokalu. Młodzież bawi sie wyłącznie w swoim gronie, pod dyskretnym „okiem” personelu. Jest to dyskoteka, więc młodzież może przebywać w lokalu w miękkim obuwiu sportowym, ponieważ nie korzysta w tym czasie z urządzeń zabawowych dla dzieci. Przy ilości powyżej 15 osób cena wynosi 500zł ( większy tort oraz większa ilość napoi i przekąsek ).Maksymalna ilość uczestników 25 osób. Rezerwacji należy dokonywać przynajmniej tydzień przed terminem osobiście, pod numerem 95-7213682 lub e-mailem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przed imprezą należy dokonać opłaty osobiście w lokalu lub przelewem na konto , dane do wpłaty znajdą Państwo w zakładce Kontakt

 

Oferta dla grup zorganizowanych

Dla grup zorganizowanych otwieramy salę zabaw na życzenie nawet od godz. 8.00. W godz. 8.00-12.00 zapewniamy grupom zorganizowanym całkowitą rezerwację lokalu. Wizyta dzieci z przedszkoli lub szkół daje im wiele radości i wrażeń, zwłaszcza z okazji 1 czerwca lub 6 grudnia, co w połączeniu z wizytą w teatrze, na basenie, muzeum stanowi atrakcyjną ofertę wycieczkowo-rekreacyjną.

 

Oferta dla firm

Sala zabaw jest wymarzonym miejscem dla zorganizowania zabawy choinkowej, karnawałowej, podczas której integrują się pracownicy firmy oraz ich rodziny. Zapewniamy pełną obsługę (poczęstunek, dyskotekę przy kuli, Mikołaja, itp.). Wystawiamy faktury VAT.